Spor & Organizasyon

Türkiye, sadece her türlü turizm anlamında değil, spor faaliyetleri açısından da bölgesinin ve dünyanın son derece önemli ülkelerinden biridir. Her yıl, Türkiye’nin farklı noktalarında, birbirinden farklı branşlarda spor faaliyeti ve spor organizasyonu gerçekleştirilmektedir. Ve tüm bu faaliyetler, başarılı organizasyonlara dönüşmekte, yeni organizasyonların tekrarda Türkiye’de düzenlenmesi adına yoğun bir talep söz konusu olmaktadır.

Özellikle dünyanın en hızlı büyüyen sektörlerinden bir olan futbol için Türkiye bulunmaz bir mecradır. Dünyanın en önemli futbol liglerinden biri olan Türkiye’nin birçok önemli futbol takımının haricinde, dünyanın en önemli liglerinden de birçok futbol kulübü sezon öncesi ve sezon ortası kampları için Türkiye’yi tercih etmektedirler. Mükemmel doğanın kalbinde çalışmalarını sürdüren bu takımların kamplarının yanı sıra düzenlenen karşılaşmalar ile Türkiye neredeyse tüm yıl dünya futboluna ev sahipliği yapmaktadır.

Bu konuda en fazla tercih edilen yerler olarak Antalya, Uludağ- Bursa ve Gerede-Bolu gibi lokasyonlar, her yıl binler futbol kulübünün uğrak yeridir. Spor faaliyetleri için son derece elverişli tesislere, futbol sahalarına, ekipmanlara ve otellere sahip bu yerler çalışmalar yürütebilmek adına dünyanın sayılı noktalarıdır.

Şirketimiz, futbol takımlarının bu konudaki hazırlık kampı, hazırlık maçları, turnuva organizasyonu gibi faaliyetlerini sağlıklı ve keyifli bir şekilde yürütebilmeleri adına her türlü desteği sağlamaya hazırdır. Takımların sezon öncesi ve sezon arası kamplarının her türlü ihtiyaçlarına yönelik saha, otel, ulaşım, sağlık, basınla ilişkiler ve tanıtım gibi konularda desteğini sağlayan şirketimiz takımların kendilerini sezon öncesi ve sezon arasında test etmeleri adına başarılı turnuvalar da düzenlemektedir.

Bu faaliyetlerin tümü için bulunmaz fırsatlara sahip Türkiye’de çalışmalarını sürdürecek takımların her biri için her türlü desteği sağlamaya hazırız. Futbolun ihtiyacı olan tüm şartları bünyesinde barındıran Türkiye’nin bu fırsatlarından yararlanabilmek adına sizi de Türkiye’nin eşsiz doğasını ve gelişen futbol yapısını ziyaret etmeye bekliyoruz.